Olej Bergamot 2ml

Olej Bergamot 2ml

Analgetický, antibakteriální, dezinfekční, protizánětlivý, antiparazitární,antiseptický, antispasmatický, zažívací, antidepresivum, zklidňující a povznášející.

dodací dobaskladem
záruční doba24 měsíců

Cena s 21% DPH:178,00 Kč
Cena € VAT:6,96 €
body:+ 2bodů


tisk    Přeposlat informace o tomto výrobku


 
 

Popis zboží: Olej Bergamot 2ml

BOTANICKÁ ČELEĎ: Routovité (Citrus) 
ZPŮSOB EXTRAKCE: Lisovaný z kůry či slupky 
ZEMĚ PŮVODU: Itálie
Kryštof Kolumbus přivezl tento olej z Kanárských ostrovů do Bergama v severní Itálii. Na Středním východě se již stovky let používá na kožní problémy spojené s mastnou pletí. V Itálii se tradičně používal pro srážení či zmírňování horečky, dále jako antimalarikum nebo jako přípravek pro vypuzení střevních parazitů. Bergamot dotváří výraznou vůni známého čaje Earl Grey. 
ÚČINKY: Analgetický, antibakteriální, dezinfekční, protizánětlivý, antiparazitární,antiseptický, antispasmatický, zažívací, antidepresivum, zklidňující a povznášející. 
POUŽITÍ: Uklidnění, úraz mozku, kolika, deprese, emoční stres, stres z prostředí, infekce, duševní stres, fyzická energie, premenstruační syndrom (PMS), revmatická artritida, sedativum. 

A (aromatické): rozprašujte nebo přímo vdechujte aroma. Vhodný do difuzéru.

T (lokální):  Při lokální aplikaci je nutné olej ředit, aby nedošlo k podráždění kůže (ředění 1:1 v nosném oleji). Aplikujte zředěný na potřebná místa, na reflexní body či na chodidla.  

I (vnitřní):  Zřeďte 1 kapku ve lžičce medu, smetany nebo rostlinného oleje. Do nápojů a smoothie 1 kapku na 100ml. Užívejte v kapsli.

PSYCHICKÁ ROVINA: Sebepřijetí, naděje a odvaha.

Bezpečnostní upozornění: Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívejte opatrně v těhotenství a při kojení. Nesmí přijít do očí, uší a na citlivá místa. Po dobu 12h od lokální aplikace se vyhněte slunečnímu a UV záření. Pokud užíváte léky, konzultujte užití tohoto oleje s lékařem.

Fotografie: Olej Bergamot 2ml

Olej Bergamot 2ml

Otázky a odpovědi: Olej Bergamot 2mlO nás

Proč Capraverum

Kontakt

Vše o nákupu

Obchodní podmínky

Způsoby a ceny doručení

Způsoby platby

Kontakt

objednavky@capraverum.cz

+420 774 443 228

 

webmaster CORA 2017 - 2018, www.cora.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.